Перейти на главную страницу





главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
 



  Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Над Турчиновим та іншими соратниками Тимошенко «згущуються хмари»?

[07.09.10 16:24]

Найближчим часом можливі нові затримання соратників Юлії Тимошенко з економічного блоку колишнього уряду.

Про це пише газета «Сегодня« з посиланням на своє джерело в силових структурах.

«Саму Тимошенко ніхто не чіпатиме. Але затримання її соратників з економічного блоку колишнього уряду найближчим часом більш ніж можливі», - сказав співрозмовник газети.

«І ще хмари справді згущуються над Турчиновим», - додало джерело в силових структурах.

Соратники Тимошенко теж упевнені, що їх «репресії» не оминуть.

«У цьому питанні влада піде до кінця», - каже бютівець Андрій Сенченко, міністр фінансів тіньового Кабміну.

«Без репресій вони не зможуть виправдувати свою нездатність упоратися з ситуацією. До того ж перед виборами їм треба зробити з опозиції опудало», - вважає депутат БЮТ Андрій Шкіль.

Щоправда, він вважає, що безпосередньо по Турчинову «бити» не будуть, а «попрацюють» із виконавцями.

Джерела видання у БЮТ говорять про те, що однією з найбільш реальних жертв ГПУ в найближчому майбутньому є екс-голова Держрезерву Михайло Поживанов (ще в червні голова СБУ Валерій Хорошковський заявляв про розкрадання в Держрезерві на 7 млрд).

«Але йому легко виїхати за кордон, - додало одне із джерел. - Втім, владі саме це й потрібно: щоб саджати поменше, але резонанс, як із Данилишиним, був гучніший».

Думку самого Поживанова дізнатися не вдалося - у понеділок його телефон був вимкнений.

Між тим, нардеп із НУНС Андрій Парубій припускає, що проти нього і його колеги Юрія Гримчака буде реанімовано кримінальну справу за інцидентом у Верховній Раді 27 квітня, коли парламент ратифікував «харківську угоду» по Чорноморському флоту, і в Раді кидали димові шашки та яйця, щоб завдати цьому.

Але джерело в БЮТ упевнене, що влада буде займатися лише екс-чиновниками, які пов\'язані з Тимошенко - іншу опозицію чіпати не стануть.

«Правда, для Луценка створять обстановку, щоб він постійно нервував, але саджати не будуть», - додало джерело в БЮТ.

А в коаліції заперечують політскладову кримінальних справ проти опозиціонерів.

Як відомо, уже арештований екс-голова митниці Анатолій Макаренко та екс-заступник голови «Нафтогазу» Ігор Діденко, а міністр економіки Богдан Данилишин - у розшуку.

За інформацією газети, арешт може очікувати й екс-голову Державіаадміністрації (і колишнього особистого пілота Тимошенко) Олександра Давидова, по якому Генпрокуратура вже порушила кримінальну справу («Зловживання службовим становищем»).

Українська правда


Новости







Россия и Китай наложили вето на резолюцию Совбеза ООН по Сирии - [04.02.2012 20:09]



«Нафтогаз» сократил отбор газа для обеспечения поставок из РФ в Европу - [04.02.2012 18:38]



В Москве и Петербурге завершились массовые акции протеста - [04.02.2012 16:56]



Вопрос евроинтеграции отложен из-за кризиса в еврозоне - [04.02.2012 15:53]



Янукович призвал поставщиков и потребителей газа к компромиссу - [03.02.2012 20:14]



Медведчук обещает помощь пострадавшим от закрытия EX.UA - [03.02.2012 18:33]



Банки Германии хотят участвовать в проектах консорциума ГТС - [03.02.2012 18:22]



«Нефтегаз» готов помочь «Газпрому» в обеспечении газом Европы - [03.02.2012 18:17]



Литвин выступил категорически против выборов по партийным спискам - [03.02.2012 17:53]



Киев претендует на 34% в газотранспортном консорциуме - [03.02.2012 15:47]



Янукович представил нового главу СБУ - [03.02.2012 13:21]



Юрист: кто отвечает за пиратство на EX.ua, решит следователь - [03.02.2012 12:13]



«Газпром» объяснил Европе причины недопоставки газа: Украина сидит на трубе - [02.02.2012 17:53]



З тими, хто блокував сайт президента, розбиратимуться правоохоронці - [02.02.2012 17:18]



Хакеры «положили» сайты СБУ и КС - [02.02.2012 13:49]




След. 15











Copyright © 2002-2005 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2005 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.