Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Опозиції важко керувати Майданом


03.12.13
[Голос Столиці]

Аналітик Київського центру політичних досліджень і конфліктології Антон Фінько у ефірі радіостанції «Голос Столиці» назвав сильні і слабкі сторони в нинішніх діях української опозиції.

За словами аналітика Київського центру політичних досліджень і конфліктології Антона Фінька, лідерам опозиції вдалося трансформувати протест з громадянського на політичний. «Однозначно, їм вдалося значно радикалізувати протест і трансформувати його з громадянського на політичний, створити тло для того, щоб висунути політичні вимоги. Це, так би мовити, якщо ми говоримо про технології політичні, сильний бік їхньої тактики», - сказав експерт.

Разом з тим, на думку Фінька, в нинішніх умовах дії опозиції мають ряд слабких моментів. «Насправді, їм дуже важко керувати дуже значною кількістю людей, яких вдалося мобілізувати. Це по-перше. По-друге, серед опозиції немає визнаних лідерів, як це було під час подій 2004-го року, і по-третє, зараз є дуже сильним радикальне крило, і це створює для цієї опозиції також значні проблеми.

Оскільки, де-факто, цими подіями розпочалися в нас передвиборна президентська кампанія 2015-го року, лідерам опозиції потрібно домовлятися не тільки з владою, а поміж собою, між ними звісно існує конкуренція, є різні уявлення, хто має домагатися з них посади прем’єр-міністра тощо. І звісно, вони стикаються зі скептичним ставленням тієї частини суспільства, яка добре пам’ятає майдан 2004-го року і те велике розчарування, яким він обернувся», - сказав експерт.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100