Перейти на главную страницу

главная страница | наши сотрудники | фотобанк | контакт
   Цели и задачи Центра  
  Текущий комментарий  
  Тема  
  Автор дня  
  Социология и политика  

  Аналитика  
  Социологические исследования  
  Публикации и интервью  
  Новости  


Крісло генпрокурора зарезервовано для людини Порошенко


27.04.16

Не встигла в Україні закінчиться так звана "прем'єріада", результатом якої 14 квітня став новий Кабінет міністрів на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, як продовжилася "прокуроріада". Спочатку низка експертів пророкували крісло керівника ГПУ голові фракції Блоку Петра Порошенка - Юрію Луценку, поки той 21 квітня сам не відмовився від цієї посади, пославшись на те, що не хоче бути "декоративним" прокурором. Потім депутати Верховної Ради пішли на канікули до 10-го травня. Тобто швидкого призначення генерального прокурора вже чекати не варто.

Розібратися з такою ситуацією "Знай" допоміг директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

"Новою людиною на посаді генерального прокурора України буде однозначно людина від президента. Порошенко буде на смерть стояти за свою кандидатуру і ні в якому разі не допустить призначення на цю посаду людини, на яку впливає Захід", - зазначив політолог.

"Звільнення Віталія Касько, Давида Сакварелідзе (колишні заступники генерального прокурора, - Ред.) та інших вже повинні були стати першим дзвінком і сигналом для США про те, що тільки президент буде вирішувати кадрові питання в ГПУ", - висловив свою думку експерт.

"Будь-яка кандидатура, яку будуть намагатися запропонувати США або інші країни Заходу, буде відкинута Порошенко, так як це може загрожувати йому імпічментом і провіщати швидку політичну смерть президента", - розповів М. Погребинський.

"Щодо того, хто може зайняти крісло генерального прокурора, можу сказати одне: в цьому випадку ім'я не грає ролі, все буде вирішувати президент", - підсумував експерт.
Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.


bigmir)net TOP 100