Перейти на головну сторінку

головна сторінка | співробітники | фотобанк | контакт
   Цілі і завдання Центру  
  Поточний коментар  
  Тема  
  Автор дня  
  Соціологія і політика  

  Аналітика  
  Соціологічні дослідження  
  Публікації та інтерв’ю  
  Новини  


JFASDJKHFKFHAKSHF

Наші співробітники    

Михайло Погребинський
директор Центру

Народився у 1946 р. в Києві. Закінчив фізичний факультет Київського Державного Університету. Політолог, політтехнолог. Коло професійних інтересів: аналіз поточної політичної ситуації, становлення інститутів громадянського суспільства, російсько-українські відносини, виборчі кампанії. Безпартійний. У різні часи – депутат, член Київського міськвиконкому, помічник заступника Голови Верховної Ради України, робота в Адміністрації Президента України. З 1989 р. брав участь як менеджер і радник у виборчих кампаніях. Член Ради експертів з внутрішньої політики при Президенті, радник прем'єр-міністра (1998-2000), радник Глави Адміністрації Президента (2002). З 1993 р. - директор КЦПДК.


Олексій Толпиго
експерт

Народився у 1947 році в Києві. У 1968 році закінчив мех-мат Московського університету за фахом «алгебра». Кандидат фізико-математичних наук (1974). Тема дисертації - «Деякі питання неабелевої гомологічної алгебри». З 1971 по 1994 рік викладав математику спочатку в Обнінському філіалі МІФІ, потім в КПІ: асистент, старший викладач, доцент. З 1994 року - експерт КЦПДК. Автор кількох десятків статей з математики та політології. Книги: «Математические задачи» (1966), «Сборник задач московских математических олимпиад» (1986), «Лекции по истории Великой французской революции» (2004), «Геометрия близости» (2007), «Заметки на полях» (2008). Співавтор (у складі колективу КЦПДК) «Хронік сучасної України» та ще декількох книг
Михайло Білецький
експерт

Народився у Києві у 1935 р. У 1951 р. вступив на механіко-математичний факультет Московського університету; у 1956 р. відрахований з 5-го курсу з політичних мотивів. У 1957-1962 рр. Працював у Єревані в НДІ математичних машин і ОЦ АН Вірменії. У 1959 р. закінчив фізмат Єреванського університету. У 1962-65 рр. - аспірант Математичного інституту ім. Стєклова (Москва). Кандидат фіз-мат наук за спеціальністю математична логіка і теорія алгоритмів (1968). Науковий співробітник Інституту кібернетики АН УРСР (1965-68), викладач Київського університету (1968-73). Після звільнення з останнього - розробник АСУ у більш скромних установах. З 1993 р. співробітник КЦПДК. Область інтересів - етнічні та конфесійні проблеми.


Антон Фінько
експерт

У 1995 році закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка за спеціальністю "політологія". Співавтор монографій "Етика і політика", "Парламентські вибори-98", "Політичні партії Європи: стратегія і тактика в період між виборами". У 2000-2001 роках - старший консультант Національного інституту проблем міжнародної безпеки. Сфера дослідницьких інтересів: політичні ідеології, історія політичної думки, аналіз екстремістських ідейних течій.
Олександр Кошик
експерт

Старший науковий співробітник ГУ «Інститут економіки та прогнозування» Національної Академії Наук, кандидат економічних наук. Автор понад тридцяти наукових публікацій з питань фінансово-кредитного регулювання економіки, монетарної політики, приватизації, розвитку підприємництва. Брав участь у програмах, які фінансує ООН, USAID, Фонд "Відродження" тощо.


Євген Большов
соціолог

Родился в 1981 году. В 1998 году закончил Физико-математическую гимназию N17 г. Винницы. В 2002 году получил диплом бакалавра социологии Национального университета "Киево-Могилянская Академия" (тема дипломной работы "Методы повышения точности электоральных прогнозов"). В 2005 году с отличием закончил Магистерскую программу "Социология" Национального университета "Киево-Могилянская Академия" (тема дипломной работы "Возможные способы повышения точности прогнозирования результатов выборов"). Область интересов: электоральная социология, прогнозирование, методы количественных социологических исследований.
Олексій Попов
експерт

Народився 1959 р. У 1980 р. закінчив Харківський інститут культури. Займався поетичним перекладом. Вільно читає англійською, німецькою, французькою, іспанською, польською, чеською мовами. На початку 90-х рр. узяв участь у створенні «Інтерфакс-Україна»; 1992-1994 рр. - редактор цього агентства. 1994-2000 рр. активно співробітничав з низкою регіональних ЗМІ Харкова. З 2000 р. публікувався у таких друкованих та електронних виданнях України і Росії, як «Независимая газета», «Газета СНГ.Ru», «ForUm», «Понедельник». З жовтня 2003 р. - аналітик телевізійної програми «Наголос». Сфера основних дослідницьких інтересів - етнічні проблеми, виборчі системи.


Андрей Видишенко
эксперт

Автор ряда статей и публикаций, соавтор сборника «Победа невозможного над неприемлемым» (Киев, 2017) по американской избирательной компании 2016 года. Сфера профессиональных интересов: международные отношения и стратегия глобальной безопасности, геополитика, зона СНГ и ЕС, регион Ближнего Востока и энергетического эллипса, межконфессиональные отношения, история международных отношений.
Вікторія Кіндрас
відповідальний редактор

Закінчила Київський державний університет ім. Т. Шевченка, філологічний факультет. Працювала редактором у видавництві, Радіотелеграфному агентстві України. У КЦПДК працює з дня заснування - листопада 1993 р. Редактор місячника "Соціально-політична ситуація в Україні"; сфера професійних інтересів – міжнаціональні відносини в Україні.


Віра Жидченко
соціолог

Закінчила факультет радіоелектроніки Київського Політехнічного інституту. Протягом 30-ти років працювала в НДІ мікроелектроніки. З 1995 по 1997 рік - співробітник Київського міжнародного інституту соціології. З 1997 року - співробітник Центру. Виконує роботу з проекту "Визначення рейтингу найбільш впливових політиків України".
Олена Левченко
редактор

Закінчила факультет журналістики Київського Державного Університету ім. Т. Шевченка. Публікувалася у центральних і регіональних ЗМІ. Працювала редактором у видавництві "Основні цінності".


Василь Хопта
літературний редактор

Вищу освіту здобув в Київському університеті їм. Т.Шевченка на філологічному факультеті. Після закінчення університету багато років працював редактором і заступником головного редактора у видавництві "Дніпро", редактором перекладів у Державному інформаційному агентстві України (ДІНАУ). Останніми роками активно співробітничав з видавництвом "Основні цінності", підготував до видання низку книг з теорії та історії соціал-демократичного руху.
Наталія Хребтова
експерт

Закінчила філологічний факультет Київського педагогічного інституту. Викладала російську та зарубіжну літературу в одному з перших створених в Києві ліцеїв; декілька років працювала редактором газети. З 1994 року - співробітник КЦПДК.


Кіт Чижик
аналітик

Кіт Чижик народився у 1995 році в місті Києві. Одружений - з 1999 року перебуває в шлюбі з кішкою Нора. Трудову діяльність почав за спеціальністю кота-аналітика. Як незалежний демократ сферою своїх стратегічних інтересів обрав рибу, м'ясо і сметану, при цьому, не гидуючи ловлею мишей. Автор постмодерністської книги "Війна у підпіллі", створив "Проект політичної реформи". Політичне кредо: "Завжди!" З особистих висловлювань: "Мороз президентом не стане, бо мишей не ловить".Copyright © 2002-2012 Киевский центр политических исследований и конфликтологии
Copyright © 2002-2012 Центр эффективной политики

При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна.